Титаниум Торк Цхеесе Хеад Селф-таппинг Вијци

Ćaskanje sada
Detalji o proizvodu

Титаниум Торк Цхеесе Хеад Селф-таппинг Вијци

Материјал: чисти титан, легура титана

Разред: Гр2, Гр5 (Ти3Ал2.5В)

Спецификација: М3-М30 * Л или као ваш захтев

Тип главе: сиреви главе

Тип погона: Торк

Површински третман: полирање, анодизирање, нитрирање

Боја: Ти природа, злато, плаво, зелено, љубичасто, црно, Раинбов
Istraga