Титаниум шрафови без главе

Титаниум шрафови без главе
Ćaskanje sada
Detalji o proizvodu

Титаниум шрафови без главе

Стандард: ДИН427

Спецификација: М1-М20

Материјал: чисти титан, легура титана

Разред: Гр1, Гр2, Гр5 (Ти6ал4в), Гр7, Гр9

Површински третман: полирање, анодизирање, нитрирање

Боја: Ти природа, злато, плаво, зелено, љубичасто, црно, Раинбов

Цртежи ДИН427 Титаниум главе без главе сцревс.пнг

Istraga