Титанови држачи за држаче за вратила

Титанови држачи за држаче за вратила
Ćaskanje sada
Detalji o proizvodu

Титанијумска брава за шахтове

Титанови држачи за шавове

Стандард: ДИН6799

Спецификација: Д0.8-Д30

Материјал: чисти титан, легура титана

Разред: Гр1, Гр2, Гр5 (Ти6ал4в), Гр7, Гр9

Површински третман: полирање, анодизирање, нитрирање

Боја: Ти природа, злато, плаво, зелено, љубичасто, црно, Раинбов

The Drawings of DIN6799.png


Istraga