Титан шестерокутни вијци за кишобран главе

Титан шестерокутни вијци за кишобран главе
Ćaskanje sada
Detalji o proizvodu

Титан шестерокутни вијци за кишобран главе

Остало Назив: Титаниум Шестерокутни вијци Умбрелла глава вијци

Материјал: чисти титан, легура титана

Разред: Гр2, Гр5 (Ти3Ал2.5В)

Спецификација: М3-М30 * Л или као ваш захтев

Тип главе: Умбрелла Хеад

Врста погона: Шестоугаони

Површински третман: полирање, анодизирање, нитрирање

Боја: Ти природа, злато, плаво, зелено, љубичасто, црно, Раинбов

Апликација: тркачки ауто, бицикл, мотоцикл


Istraga