Титаниум Аллен Хеад Болтс

Титаниум Аллен Хеад Болтс
Ćaskanje sada
Detalji o proizvodu

Титаниум Аллен Хеад Болтс

Остало Назив: Титаниум Аллен вијак, Титан Кључеви главе

Материјал: чисти титан, легура титана

Разред: Гр1, Гр2, Гр5 (Ти6ал4в), Гр7, Гр9

Спецификација: М3-М30 * Л

Површински третман: полирање, анодизирање, нитрирање

Боја: Ти природа, злато, плаво, зелено, љубичасто, црно, Раинбов

Istraga